KARJERAS projekts

Karjeras izglītība

Kompetenču pieejā balstītā mācību saturā integrēta Karjeras izglītības programma Riebiņu vidusskola 2020. – 2023. gads. Kontaktpersona Lolita Šmukste, pedagogs karjeras konsultants Riebiņu novadā, tālr. nr. 29297746

Pielikums šeit.

14.05.2021 | Par karavīra profesijam

Laikā, kad mācību gads tuvojas noslēgumam, un vecāko klašu skolēniem vajag pieņemt lēmumu kur un kā turpināt savas dzīves gaitas - izglītoties augstākajās vai profesionālas ievirzes izglītības iestādēs. Daudzi skolēni jau skaidri zina savu ceļu, taču ir arī tādi, kuri vēl par to nav izšķīrušies.
6. maijā 10.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā, kuru organizēja un vadīja Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku mehanizētās kājnieku brigādes virsnieki un instruktori. Prezentācijā tika vizualizēts ieskats, kas nepieciešams, lai interesenti varētu uzsākt un veidot karavīra karjeru un aizdomāties par dažādām karavīra profesijām. Jainieši iepazīnas arī ar vispārējiem kritērijiem, lai pieteiktos dienestā, ar karavīru ikdienas pienākumiem, kā arī ar likumdošanā noteiktajām sociālajām garantijām.
Paldies organizatoriem par sniegto informāciju un skolēnien par aktīvu dalību nadarbībā.

Riebiņu vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Inna Zenovjeva

08.01.2021 | Individuālās karjeras konsultācijas

Skolēni var apmeklēt INDIVIDUĀLĀS KARJERAS KONSULTĀCIJAS. Individuālas sarunas laikā skolēniem ir iespēja izzināt savas intereses, mērķus, pildīt karjeras testus, kā arī uzzināt informāciju par sev vēlamo izglītības iestādi.

06.11.2020 | Karjeras nedēļa 2020 Riebiņu vidusskolā

No 26. līdz 30. oktobrim Riebiņu vidusskolā norisinājās Karjeras nedēļa 2020. Mudinot jauniešus pieņemt izsvērtu lēmumu par profesijas izvēli, tā aizvadīta ar saukli “Klau! Sadzirdi savas iespējas!”, aicinot izmantot jauniešiem plaši pieejamo karjeras atbalstu un ieklausīties skolotāju, karjeras konsultantu un vecāku padomos.Vairāk
Prezentācija par karjeras nedēļu šeit.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Šmukste

29.10.2020 | ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Pedagoga karjeras konsultanta darba grafiks Riebiņu vidusskolā 2020./2021. m. g. 1. semestrī - šeit.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns - šeit.