Sports

11.01.2019 | Starpnovadu skolu sacensības telpu putbolā 2.-3.klasēm 

10. janvārī Preiļos tika dots starts starpnovadu skolu telpu futbola sacensībām 2009.-2010.gadā dzimušiem zēniem. Sešu komandu konkurencē mūsu skolas izlasei izdevās izcīnīt 2.vietu. Sastāvā spēlēja: Artjoms Savostjanovs, Jakovs Bulovs, Andrejs Gorbans, Arnis Pokšāns, Romans Zagrebajevs,  Arvis Struks un Nikolajs Šeļestovičs. Komandas rezultatīvākie spēlētāji un turnīra “zvaigznes” bija Romans ar sešiem gūtiem vārtiem un Arnis ar diviem precīziem raidījumiem. Vārtos teicamas prasmes demonstrēja Andrejs. Tāds komandas gars un cīņasspars uz laukuma vēl nebija redzēts! Uzslavēt gribas visus, jo tikai kopā mazie cīkstoņi spēja sasniegt tik labus spēles rezultātus. Fotogalerija

11.01.2019 | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā “Daugava 2019”

5. janvārī tika aizvadītas Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā “Daugava 2019”. Tajās piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi. Dominiks Rukmans pirmo reizi izmēģināja savus spēkus 6kg smagas lodes grūšanā. Tālākais raidījums bija 7,96m tāls (5.vieta). Savukārt, Viktorija Pauniņa 3kg lodi aizgrūda 8,17m, ierindojoties 7.vietā. Tāllēkšanā viņas rezultāts bija tuvu 4m robežai. Fotogalerija

11.01.2019 | Bērnu vieglatlētikas festivāls 

„Bērnu vieglatlētikas festivāls” ir sporta svētki bērniem, kas pulcē teju 200 otrās klases skolēnus no visiem Latvijas novadiem. Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku.
Arī Riebiņu vidusskolas 2. klase pilnā sastāvā, kurš dalībnieka, kurš līdzjutēja statusā, devās uz Latgales reģiona sacensībām Daugavpilī. Šis bija lieliskas pieredzes brauciens, kas klasei sniedza iespēju aktīvi pavadīt laiku kopā, kā arī atbalstīt vienam otru sacensību laikā. Šādā sporta pasākumā mūsu skolas audzēkņi piedalījās pirmo reizi, un cerams, ka tradīcija turpināsies. Fotogalerija

18.12.2018 | Starptautiskās sacensības augstlēkšanā

14. - 15. decembrī Daugavpilī notika ikgadējās Starptautiskās sacensības augstlēkšanā. Šīs turnīrs tiek organizēts jau 15. reizi par godu Latgales izcilajam augstlēcējam Henrijam Silovam.
Piektdien sacentās skolēnu grupa – 8.klase un jaunāki. Startēja sportisti no vairākām Latvijas sporta skolām. Arturs Valters un Nikita Baikovs pārstāvēja Preiļu BJSS. Savā vecuma grupā 2006.-2007.dz.g. piecpadsmit dalībnieku vidū Arturs traumas dēļ ierindojās 7.vietā, Nikita ieguva 5.vietu. Labākais sešinieks tika apbalvots ar kausiem un diplomiem.
Sestdien turpinājās cīņa pieaugušo grupā.
 

 

18.12.2018 | Jauno vieglatlētu sacensības

Mazie vieglatlēti turpina iepazīt sacensību gaisotni un savus konkurentus vieglatlētikas sacensībās Preiļu manēžā. Uz startiem pulcējās 2009.g.dz. un jaunāki zēni un meitenes no Aglonas, Preiļu, Vārkavas un Riebiņu novada.
Šoreiz savas spējas varēja pārbaudīt divcīņā augstlēkšanā un tāllēkšanā. Augstlēkšanas divcīņā (tāllēkšana no vietas, augstlēkšana) uzvarēja Evelīna Rumaka, otrā – Jūlija Rubļova (abas 3.kl.). Tāllēkšanas divcīņā atkal triumfēja Evelīna Rumaka (3.kl.) un otrā bija Helēna Keita Jeļnikova (4.kl.) Zēnu grupā Artjomam Savostjanovam (3.kl.) izdevās tāllēkšanas divcīņā ierindoties trešajā vietā.
 Sacensības vainagojās ne tikai ar medaļām, bet arī ar vērtīgu pieredzi individuālajā cīņā un komandas darbā. „Bērnu vieglatlētikas” stafetēs zēnu komanda izcīnīja pirmo vietu, meiteņu – otro. Komandā startēja Arnis, Arvis, Romāns, Nikolajs no 2.kl. un  Artjoms no 3.kl. Meiteņu komandas sastāvā bija Anastasija no 2.kl., Jūlija un Evelīna no 3.kl. un Helēna Keita no 4.kl. Apsveicam ar pirmajiem startiem Melāniju un Aivu no 3.klases un Nikolaju no 2.klases.
Pēc Jaunā gada notiks sacensības izturības skrējējiem. Fotogalerija

 

18.12.2018 | Paldies Riebiņu vidusskolai

Latvijas Sporta federācijas padome pateicas Riebiņu vidusskolai par ieguldījumu Eiropas Sporta nedēļas popularizēšanā!

 

06.12.2018 | Sprinta sacensības jaunajiem vieglatlētiem

Jauno vieglatlētu starti ziemas sezonā rit pilnā sparā! Šoreiz ceturtdienas pēcpusdienā 2009.g. dzimušie un jaunāki satikās Preiļu 2.vsk. manēžā, lai noskaidrotu ātrāko zēnu un meiteni. 10m, 30m un 60m skrēja audzēkņi no Galēniem, Pelēčiem, Preiļiem, Vārkavas, Aglonas, Riebiņiem. Četrdesmit zēnu konkurencē Arnis Pokšāns ierindojās trešajā vietā. Meitenēm konkurence bija mazāka, tikai 21 dalībniece. Pirmās vietas pieder meitenēm no Riebiņiem- Evelīna Rumaka-1.v. un Helēna Keita Jeļnikova-2.v.
Nākošās sacensības tiks veltītas lekšanas disciplīnām. 
Fotogalerija
 

  

06.12.2018 | Starpnovadu skolu un Latgales reģiona sacensības „Veiklo stafetes”

Noslēgušās starpnovadu un Latgales reģiona skolu sacensības „Veiklo stafetes”, kurās dalību ņēma 2007.-2010. gadā dzimušie skolēni. Sacensības notika 27. un 30. novembrī Galēnu pamatskola sporta hallē. Riebiņu vidusskolas komanda starp novadu skolām ieguva 2.vietu un Latgales reģionā - 3.vietu.
Riebiņu vidusskolas sastāvā bija: A.Pokšāns, Z.Komlačova, R.Zagrebajevs, A.Kuprenova, J.Rubļova, E.Rumaka, M.Zalāne, J.Bulovs, A.Gorbans, A.Savostjanovs, S.Verza, R.Danilovs, K.Paldiņš, H.K.Jeļnikova, K.Hritonenka, A.Valters, N.Baikovs, I.Vilcāns, K.Damba, G.Vjakse, V.Čubreviča. Paldies arī tiesnešiem, kuri palīdzēja sacensības novadīt: A.Zakutajevai, E.Bergmanei-Sprūdžai, A.Klindžānei, U.Pauniņam, S.Verzai un V.Givoinam! Fotogalerija
 

  

26.11.2018 | Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

Ar labiem panākumiem sveicam mūsu skolēnus, kuri 23. novembrī veiksmīgi aizvadīja Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā! Laurai Stabulniecei -  2.v. 3000m skrējienā, Viktorijai Pauniņai – 2.v. lodes grūšanā, Evelīnai Upeniecei – 3.v. trīssoļlēkšanā, Armandam Briškam – 1.v. lodes grūšanā, Raivim Šeršņovam – 3.v. 300m skrējienā, Uldim Pauniņam - jauns peronīgais rezultāts tāllēkšanā. Veiksmīgs starts aiz muguras, bet priekšā vēl daudz darba, lai sasniegtu jaunas uzvaras. Fotogalerija
 

26.11.2018 | Sacensības "Mazā balva" 

„Mazā balva” ir jauno vieglatlētu sacensības, kas notiek jau sen. Riebiņu vidusskolas komanda šogad sāka startus kuplā skaitā un ar nopietniem nolūkiem. Neskaitot personīgos rekordus, ir gūtas arī godalgotas vietas. Arturs Valters – augstlēkšanā, tāllēkšanā un 60 m skriešanā, Nikita Baikovs – 60 m barjerskriešanā, tāllēkšanā un 1000 m, Ignats Vilcāns – 1000 m sporta soļošanā, Kārlis Kokins - augstlēkšanā, Raitis Danilovs – 60 m skriešanā, Sandis Verza – 60 m barjerskriešanā, Jūlija Rubļova - augstlēkšanā un Helēna Keita Jeļnikova – 1000 m skriešanā. Stafetes skrējienā – 4x166 m,  visas trīs skolas pieteiktās komandas saņēma saldas balvas. 
Četrpadsmit no astoņpadsmit jaunajiem vieglatlētiem uz mājām devās ar diplomu un saldo balvu.
Apsveicam! Ir patiess lepnums par mūsu audzēkņiem. Fotogalerija
 

26.11.2018 | Livenhofas skrējiens

Valsts dzimšanas dienu jau trešo gadu svinam skrienot. Livenhofas skrējiens ir brīnišķīgs pasākums 18.novembrim par godu, kurš notiek jau vairāk nekā 20 gadus Līvānos! Neskatoties uz rudenīgi ziemīgajiem laikapstākļiem, šogad bija liels dalībnieku pulks. Preiļu BJSS audzēkņi uzrādīja labus rezultātus un starp tiem mums zināmākie – mūsējie: savās vecuma grupās, skrienot 1500 m, Nikita Baikovs (5.kl) ierindojās otrajā vietā un Vladislavs Leitāns (5.kl.) – trešajā. Apsveicam! Fotogalerija

22.11.2018 | Ierindas skates fotomirkļi

2018. gada 16. novembrī Riebiņu vidusskolā notika Ierindas skate, kura šogad īpaši tika veltīta Latvijas simtgadei. Ar spilgtākajiem šī pasākuma momentiem var iepazīties fotogalerijā.

09.11.2018 | Riebiņu novada skolēnu sacensības „Lāčplēša tvēriens”

Tradicionālās Riebiņu novada skolēnu sacensības „Lāčplēša tvēriens” Lāčplēša dienas priekšvakarā 7. novembrī pulcēja divdesmit divus skolēnus. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2003. g.dz. un jaunākiem, 2002. g.dz. un vecākiem.
Dalībnieki sacentās divos vingrojumos. Zēniem – atspiešanās un pievilkšanās, meitenēm – kāriens saliektās rokās un atspiešanās no sola.

Šoreiz sacensību dalībniekiem bija iespēja atsaukties Jura Vaivoda aicinājumam pārbaudīt savas spēja plankas vingrinājumā. Visilgāk noturēja savu ķermeni nekustīgā pozā Iļja Piskunovs – 3,32min. Iļjam tika pasniegta Jura Vaivoda gatavotā balva.
Noslēgumā sacensību dalībnieki varēja vērot Valsts policijas īpašās vienības darbinieku paraugdemonstrējumus pašaizsardzībā.
Paldies visiem sporta skolotājiem, kuri mudina un māca skolēnus pievērsties sava ķermeņa pilnveidošanai. Veiklība, koordinācija, ātrums, izturība un spēks ir jātrenē! Rezultāti Fotogalerija
 

M. Pokšāne, pasākuma organizatore

 

06.11.2018 | Projekts „Sporto visa klase”

Projekta „Sporto visa klase” piektā sezonā ir atklāta! Riebiņu vidusskolas 5. klasei tā būs trešā.
31. oktobrī „Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 700 dalībnieku no visas Latvijas – 2.,3.,4.,5. un 6.klases skolēni, kuri sporto piecas reizes nedēļā. Pasākumu pagodināja Valsts prezidents R.Vējonis, aizsardzības ministrs R. Bergmanis, LOK vadība un titulētākie mūsdienu sportisti. Skolēni baudīja „Green trial” un hip-hop mākslinieku priekšnesumus, karatē skolas audzēkņu sniegumu, A.Grauda bungu skolas bundzinieku skatuves numuru.
Pēc svinīgās ceremonijas, pateicoties klases audzinātājai Ārijai Pudulei, paspējām iepazīties ar Rīgas vēsturi Melgalvju namā. Atgriezušies hallē, kopā ar īstiem basketbola faniem izbaudījām VEF komandas spēli pret Igaunijas komandu.
Atmiņā paliks kopīgi pavadīta diena svinot, izglītojoties un fanojot. Sports vieno! Fotogalerija

Mārīte Pokšāne, sporta skolotāja

 

18.10.2018 | Brauciens uz hokeja spēli „Dinamo” – „Kunlun Red Star”

12. oktobra pēcpusdienā 20 Riebiņu novada skolu audzēkņiem bija iespēja doties uz hokeja spēli, kur mērojās spēkiem „Dinamo Rīga” un  „KUNLUN RED STAR Beijing” komandas. Biļetes bija sagādājusi Latvijas Olimpiskā komiteja un ielūgumus savā īpašumā ieguva tās skolas, kuras aktīvi iesaistījās viņu septembrī organizētajā pasākumā „Olimpiskā diena 2018”. Diemžēl Latvijas komanda šajā mačā piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 1:3, tomēr emocijas tribīnēs bija neaprakstāmas. Pateicamies Riebiņu novada domei par sagādāto transportu! Fotogalerija

 

11.10.2018 | Starpnovadu futbola sacensības vidusskolēniem

10. oktobrī norisinājās starpnovadu sacensības vidusskolēniem futbolā. Konkurence nebija liela. 4 komandas sacentās savā starpā - Jāņa Eglīša PVĢ jaunākie un vecākie audzēkņi, Preiļu 2.vsk. un Riebiņu vsk. Komandas bija līdzvērtīgas savās spējās, tāpēc arī spēles bija interesantas un neprognozējamas. Lielas cerības tika liktas tieši uz Riebiņu komandu. Divas neizšķirtas spēles, viena uzvarēta, ļāva ierindoties otrajā vietā. Visgandarītākais par turnīru bija vārtsargs – Juris Vaivods. Apsveicam futbola komandas dalībniekus: Sandi, Ivanu, Ernestu, Erlendu, Jāni, Adriānu,  Vikentiju, Daini un Juri.

 

05.10.2018 | Starpnovadu skolu sacensības futbolā

4. oktobrī  Preiļos notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 2003.-2004.gadā dzimušiem zēniem. Ieradušās bija 9 komandas. Mūsu skolas futbolisti savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā, bet sacensību turpinājumā, cīņā par 5.-6.vietu, diemžēl nācās piekāpties pretiniekiem. Ar vārtu guvumiem izcēlās A. Kitajevs un  M.Piskunovs.

 

04.10.2018 | Riebiņu novada jauniešu futbola turnīrs

Mūsu skolēni ir gana aktīvi un izturīgi. Daudziem no skrējējiem, beidzoties krosa sacensībām, diena turpinājās Galēnu pamatskolas stadionā, kur notika futbola turnīrs Riebiņu novada jauniešiem. Par turnīra čempioniem kļuva Riebiņu jauniešu komanda. Sastāvā: Ivans un Iļja Piskunovi, Dainis un Harijs Griboniki, S. Sparāns, A. Bergmans, J. Prikuls, A. Stabulnieks un J. Vilcāns.
Paldies Pauniņu ģimenei, kura noorganizēja ne tikai komandas nokļūšanu uz sacensībām, bet arī jauku pasēdēšanu Preiļu kafejnīcā. Esam lepni, ka mums ir tik gādīgi vecāki! Fotogalerija

 

04.10.2018 | Latvijas skolēnu 72. spartakiāde Skolu rudens krosa stafetēs

Spītējot rudens vējam un vēsajai dienai, 28. septembrī sportisti no dažādām pilsētām pulcējās Preiļu parkā. Mērķis bija noskaidrot ātrākās komandas Latvijas skolēnu 72. spartakiādē  rudens krosa stafetēs.  Pateicoties katra skrējēja lielajai centībai, mūsu komanda 13 vidusskolu konkurencē izcīnīja augsto 5.vietu Republikas līmenī.  Gribas uzslavēt žiglāko kāju īpašniekus: K. Damba, H. K. Jeļņikova, J. Rubļova, A. Valters, R. Danilovs, N. Baikovs, A. Leitāne, A. Klindžāne, L. A. Silkāne, S. Verza, A. Zakutajeva, E. Bergmane - Sprūdža, D. Rukmans, A. Kovaļs, J. Prikuls un brāļi Maksims, Iļja un Ivans Piskunovi. Fotogalerija
 

 

04.10.2018 | Pusstundas skrējienu maratons “Paskrien parkā!”

26. septembrī Preiļos notika pusstundas skrējiena “Paskrien parkā!” noslēgums un apbalvošana. Aktīvākie mūsu skolas skrējēji bija Anastasija Leitāne un Nikita Baikovs. Anastasijai 2. vieta savā vecuma grupā, Nikitam - 1.vieta. Pasākuma gaitā arī Latgales pārnovadu fonds jau 5. gadu pēc kārtas pasniedza naudas balvas labākajiem Latgales sportistiem.  Prieks, ka apbalvojamo skaitā bija Riebiņu vidusskolas jaunā vieglatlētikas cerība - Arturs Valters, kurš tika pie pateicības raksta un prēmijas. Fotogalerija
 

 

04.10.2018 | Olimpiskā nedēļa Riebiņu vidusskolā

Septembra nogalē visā Latvijā norisinājās “Olimpiskajai dienai 2018” veltīti sporta pasākumi. Arī Riebiņu vidusskolā rīts sākās ar svinīgām uzrunām un Olimpiskā karoga pacelšanu. Šogad tas gods iznest karogu tika dots skolas pašiem aktīvākajiem  sportistiem: Arturam Valteram, Nikitam Baikovam un Viktorijai Pauniņai. Turpinājumā sekoja rīta vingrošana, kuru vadīja 12. klases meitenes Austra un Darja. Šogad šī diena tika veltīta tenisa popularizēšanai. Skolas multicentrā bija apskatāma Riebiņu vidusskolas absolventu Viktora Maslobojeva un Aināra Mūrnieka galda tenisa sasniegumu izstāde. Ainārs tika uzaicināts kā goda viesis - Olimpiskais vēstnesis, nodemonstrēt savas prasmes galda tenisā. Fotogalerija

Foto: Darja Komlačeva 

 

28.09.2018 | Rudens stafešu kross

Brīnišķīgā un saulainā septembra rītā Riebiņu vidusskolas ātrākie skrējēji devās uz Rudens krosa stafešu sacensībām Preiļos. Lai tām sagatavotos, izturības pārbaude sākās jau skolas rīkotajās skriešanas sacīkstēs “Ieelpo rudeni!”. 1.vietu 15 komandu konkurencē ar pārliecinošu pārsvaru izcīnīja jaunākā vecuma grupa, kuras sastāvā bija Helēna Keita Jeļņikova, Katrīna Damba, Arturs Valters un Nikita Baikovs. Katrs no mūsu skolas 20 skrējējiem distancē atdeva savus pēdējos spēkus, lai tiktu pie uzvaras, un  centība attaisnojās. Riebiņu komanda kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu vidusskolu grupā un mājup devās ar kausu! Fotogalerija

 

28.09.2018 | Vārkavas novada čempionāts vieglatlētikā

Septembrī tika aizvadīts Vārkavas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. Mūsu skolas sportistiem tā bija lieliska iespēja uzsākt jauno sacensību sezonu. Arturs Valters izcīnīja 1.v. augstlēkšanā un 2.v. 100m skrējienā. Armands Briška bija nepārspējams lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Arī Viktorija Pauniņa savā īpašumā ieguva divas medaļas – 3.v. tāllēkšanā un lodes grūšanā. Laura Stabulniece, savukārt, bija trešā ātrākā 1500m skrējienā. Daudziem 5.klases sportistiem tie bija pirmie starti lielajā stadionā. Veiksmi vieglatlētiem arī turpmāk! Fotogalerija

 

22.09.2018 | Velokrosa sacensības „Vella Rats 2018”

   
Velokrosa sacensības „Vella Rats 2018” izskanēja kopā ar karstā rudens pirmo septembra lietu. Atmosfēra bija fantastiska. Dalībnieki. kurus nenobaidīja lietus, varēja baudīt sacensību atmosfēru, gleznainos skatus, burvīgo putru, veselīgus dzērienus un sava darba augļus. Šogad jaunākajai dalībniecei bija 3 gadi. Kopā ar pieredzes bagāto vectēvu - Leonīdu un tēti - Renāru, Dārta Valdone uz mājām brauca ar balvām. Rezultāti protokolā. Pasākumā piedalījās 45 sportisti, 30 tiesneši un tik pat atbalstītāju. Paldies Riebiņu vidusskolas administrācijai un Riebiņu novada domei par atbalstu sacensību rīkošanā. Ritas Pudānes foto.
 

 

 Plašu informāciju par skolas sporta aktivitātēm var iegūt kreisajā pusē pie izvēlnes Sports 2013. - 2017. g, kā arī

 http://riebinuvsksports.anazana.com/